Starý dobrý western
Aktuality
O festivalu
Program
Vstupenky
Další informace
Partneři festivalu
Fotogalerie
Minulé ročníky
Kontakty
Kniha návštěv


Country kapela Gympleři Vsetín


počítadlo.abz.cz


VSTUPENKY - OBCHODNÍ PODMÍNKY 2024

 1. V internetovém předprodeji koupíte pouze PERMANENTKU platnou na tři dny se vstupem na všechny scény za výhodnou cenu 650 Kč / 27 EUR (nebo vánoční nadílku za 555). Ostatní varianty vstupenek (páteční, sobotní, rodinná, ZTP) je možné zakoupit pouze na místě konání akce.
 2. Běžný předprodej bude zahájen 1. 7. 2024, vánoční probíhá od 6. 12. 2023 do 31. 12. 2023. Objednávka vstupenek je možná nejpozději 4 dny před konáním akce (v pondělí před akcí).
 3. Platbu bankovním převodem či poštovní poukázkou je možné využít pro převody prostřednictvím bank na území České republiky bez poplatku. Pro platby ze zahraničí je nutno zadat do objednávky volbu "Platba ze zahraničí", která do ceny vstupenky promítne příplatek 150,- Kč. Platba ze Slovenska navedená jako "SEPA" (nikoliv jako "Ze zahraničí") je taktéž bez poplatků (blíže viz sazebník FIO).
 4. Platbu je nutné provádět dle pokynů v informativním objednávkovém e-mailu vždy pod variabilním symbolem objednávky. Pokud nebude variabilní symbol zadán, nebude platba akceptována a objednávka bude zrušena.
 5. Platba za objednávku musí být připsána na účet festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN, č. účtu: 2801346852/2010, do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Nezaplacené objednávky do této doby budou zrušeny.
 6. Na účet festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN musí být připsaná celá částka za objednávku nesnížená o žádné bankovní poplatky.
 7. Návštěvníci ZTP a ZTP-P mají vstup zdarma, tudíž si nemusí permanentní vstupenku kupovat. Do areálu konání akce budou vpuštěni zdarma po předložení ZTP průkazu.
  Doprovod ZTP neuplatňuje žádnou slevu. Pro vstup do areálu musí mít platnou vstupenku.
 8. Zakoupená vstupenka se nevyměňuje.
 9. Zakoupená vstupenka je opatřena unikátním čárovým kódem, který bude při vstupu do areálu festivalu zkontrolován a přečten elektronickým zařízením. Chraňte jej před zkopírováním. Po přečtení daného kódu se další návštěvník se shodným kódem do areálu nedostane.
 10. Zrušení objednávky se bude provádět v následujícím režimu:
  • do 21 dnů před akcí je výše storno poplatku 50% z prodejní ceny vstupenky
  • do 14 dní před akcí je výše ceny storna 75% z prodejní ceny vstupenky
  • do 7 dní před akcí je výše ceny storna 100% z prodejní ceny vstupenky
 11. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli zrušit nebo změnit ceny, a to bez udání důvodu.
 12. Akce bude zrušena pouze v případě přírodní katastrofy, v tomto případě pořadatelé nejsou povinni vracet vstupné.
 13. Uvedením e-mailové adresy uděluji souhlas k jejímu využití pro potřeby propagace festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN.

zpět