Starý dobrý western
22. ročník, přesunut na rok 2021
6. - 8. srpna 2021

 
Aktuality
O festivalu
Program
Vstupenky
Další informace
Partneři festivalu
Fotogalerie
Minulé ročníky
Kontakty
Kniha návštěv


Country kapela Gympleři Vsetín


Počítadlo.cz


O FESTIVALU

V roce 2020 nás měl čekat 22. ročník. Bohužel zdravotní situace a rozhodnutí Vlády ČR přesunulo akci až na rok 2021. Termín opět bude první pátek, sobota a neděle v srpnu, což znamená místo původního 7. - 9 srpen 2020 - nově: 6. - 8. srpna 2021. Místem konání bude tradičně Bystřička - přehrada, okres Vsetína. Festival pořádá Country kapela Gympleři Vsetín, z.s.

Během uplynulých ročníků festival STARÝ DOBRÝ WESTERN překonal očekávání pořadatelů i diváků a pozvedl se mezi nejlepší a největší festivaly tohoto zaměření v České republice. I letošní jubilejní ročník této přehlídky country a bluegrassové hudbu, s přesahem k folku a trampské hudbě, si klade za cíl opět potěšit všechny příznivce těchto žánrů.

V průběhu tří dnů (od pátku do neděle) si můžete na třech hudebních scénách vychutnat zhruba 25 kvalitních amatérských, poloprofesionálních i profesionálních hudebních seskupení z České republiky a možná se podaří také host ze zahraničí. V průběhu festivalu nebude chybět spousta doprovodného programu ve stylu country & western s mnoha dalšími překvapeními.

Scéna Letní kino - klikni pro zvětšení      

Stejně jako předcházející ročníky, bude i ten letošní plný kvalitní hudby, milých lidí a nezapomenutelných zážitků.