Starý dobrý western
21. ročník, 2. - 4. srpna 2019
 
Aktuality
O festivalu
Program
Vstupenky
Další informace
Partneři festivalu
Fotogalerie
Minulé ročníky
Kontakty
Kniha návštěv


Country kapela Gympleři Vsetín


Počítadlo.cz


O FESTIVALU

V roce 2019 nás čeká 21. ročník. Termín je opět první víkend (pátek, sobotu a neděli) v srpnu, což znamená 2. - 4. srpna 2019. Místem konání bude tradičně Bystřička - přehrada, okres Vsetína. Festival pořádá Country kapela Gympleři Vsetín, z.s.

Během uplynulých ročníků festival STARÝ DOBRÝ WESTERN překonal očekávání pořadatelů i diváků a pozvedl se mezi nejlepší a největší festivaly tohoto zaměření v České republice. I letošní jubilejní ročník této přehlídky country a bluegrassové hudbu, s přesahem k folku a trampské hudbě, si klade za cíl opět potěšit všechny příznivce těchto žánrů.

V průběhu tří dnů (od pátku do neděle) si můžete na třech hudebních scénách vychutnat na 30 kvalitních amatérských, poloprofesionálních i profesionálních hudebních seskupení z České a Slovenské republiky, ale také zahraničí. V průběhu sobotního odpoledne předání ocenění Association for Main Scene of Country Music za životní přínos country hudbě a nebude chybět spousta doprovodného programu ve stylu country & western s mnoha dalšími překvapeními.

Scéna Letní kino - klikni pro zvětšení      

Stejně jako předcházející ročníky, bude i ten letošní plný kvalitní hudby, milých lidí a nezapomenutelných zážitků.