Starý dobrý western
22. ročník
6. - 8. srpna 2021

 
Aktuality
O festivalu
Program
Vstupenky
Další informace
Partneři festivalu
Fotogalerie
Minulé ročníky
Kontakty
Kniha návštěv


Country kapela Gympleři Vsetín


počítadlo.abz.cz

Do začátku festivalu zbývá:
51 dní, 0 hodin a 21 minut

Aktuální pohled na Bystřičku:
http://osada-pod-hrazi.cz/webkamera/webcam_TIMING.jpg


Logo festivalu Starý dobrý western
Předprodej odstartuje 1.7.2021
15.6.2021

Napište si do diářů. On-line předprodej na našich stránkách odstartuje 1.7.2021. Do prodeje dáváme zatím 500 ks vstupenek a podle opatření budeme postupně přidávat. Kdo můžete, využíjte on-line předprodej. Kamenná prodejní místa budou minimalizována. Těšíme se na vás.
   

Western se blíží
14.6.2021

Naši milí, již za pár dní dáme do výroby tiskoviny k 22. ročníku a budete moci potkat několik billboardů. Western (snad) BUDE! Věra Martinová, Žalman & spol., Karel Kahovec a George & Beatovens a premiérově Paběrky s Marko Čermákem.... A mnoho dalších. Postupně vás budeme informovat.
   

Letošní ročník festivalu připravujeme!
16.5.2021

Naši milí příznivci, ptáte se, co s letošním ročníkem? Rádi bychom vás ubezpečili, že v přípravách pokračujeme a k tomu bedlivě sledujeme vládní nařízení. Pevně ale věříme, že letos se v srpnu potkáme. Určitě budeme muset dodržovat platná hygienická nařízení, a možná bude rozsah festivalu mírně upraven, ale svou porci muziky snad u nás načerpáte. Sledujte naše stránky nebo FB, budeme vás informovat. Těšíme se na osobní setkání na Bystřičce ve dnech 6-7. srpna 2021.
   Archiv aktualit